ul. Rakowiecka 26/30
tel. +48 604 944 516
tel. +48 604 944 515
Oferta dla firm

Kwiaciarnia-Rakowiecka funkcjonuje na Mokotowie od wielu lat. Dzięki szerokiemu asortymentowi, dbając o jakość kwiatów, a przede wszystkim profesjonalnej obsłudze zdobyła rzesze stałych klientów.

Obecni właściciele przejęli kwiaciarnię w 2002 r. Ponad 30-letnie doświadczenie związane z produkcją ogrodniczą, znajomość rynku, uczestnictwo w wystawach ogrodniczych i liczne kontakty z firmami ogrodniczymi w kraju i zagranicą, a także obserwacja tzw. trendów ogrodniczych obowiązujących w Europie, pozwoliły im dojść do perfekcji w tej dziedzinie.

Dziś swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielą się z klientami własnej kwiaciarni. Jak dodają ich największym sukcesem jest satysfakcja i uśmiech klienta.

Kwiaciarnia jest usytuowana na starym Mokotowie około 50 m od wyjścia ze stacji metra "Pole Mokotowskie" w kierunku ulicy ks. A. Boboli

      Przygotowujemy

  • Bukiety okolicznościowe
  • Kompozycje kwiatowe na stoły
  • Wiązanki ślubne
  • Wiązanki i wieńce pogrzebowe

 

Miło nam Państwa poinformować, że otworzyliśmy nową kwiaciarnię w Warszawie w Śródmieściu przy ul. Nowowiejskiej 12/18 (około 80 m od wyjścia ze stacji metra "Politechnika" idąc ulicą Nowowiejską w kierunku Politechniki Warszawskiej)

Menu